Wypadanie włosów

Niemal każda kobieta przynajmniej raz w życiu zafarbuje włosy. Większość robi to regularnie, trzymając się swojego ulubionego koloru bądź zmieniając odcienie od blondu do czerni. Farby do włosów powszechnie uznawane są jako szkodliwe, jednak z koloryzacji włosów ciężko zrezygnować. Rozwiązaniem dylematu mogą być naturalne farby do włosów!

nasiona_kozieradki

Jeśli chcesz mieć długie włosy, marzenie to pomoże spełnić kozierdka. Wyciąg z jej nasion jest całkowicie naturalnym stymulantem wzrostu włosów, gdyż zawiera cenne składniki odżywiające korzeń włosa.

IHT 9 kosmetyki do włosów.

Nadmierne wypadanie włosów jest przykrym problemem, z którym boryka się coraz więcej osób. Możliwych przyczyn wypadania jest wiele – m.in. stres, problemy hormonalne, zła dieta, choroby skóry. Z pomocą przychodzą metody Ajurwedy, indyjskiej sztuki medycyny.

Aby zahamować wypadanie włosów oraz przyspieszyć ich wzrost, polecamy wypróbowanie Olejku Stymulującego Wzrost Włosów Khadi.
Galeria przedstawia efekty walki z wypadaniem włosów.

Pomocna będzie nalewka ziołowa:

Zalewamy spirytusem po jednej łyżce szyszek chmielu, liści pokrzywy, korzenia łopianu i zostawiamy na 2 tygodnie w szczelnie zamkniętym słoiku. Po 2 tygodniach tak otrzymany...

Pokrzywa już od dawna używana była jako środek wzmacniający cebulki włosowe i zapobiegający łupieżowi. Polecamy zrobienie płukanki pokrzywowej (nie nadaje się do jasnych włosów): suszone liście pokrzywy (łyżeczka na filiżankę wody) lub gotową...

dlugie wlosy
Prawdziwie zdrowe włosy, tak jak wszystko inne, zależą od zdrowia organizmu. Zacznij od diety. Wprowadź do jadłospisu zielone, liściaste warzywa oraz słodkie i soczyste owoce. Również b. wartościowe dla pięknych włosów są produkty mleczne tj. mleko czy świeży jogurt.
ratunek dla włosów
Łysienie oraz wypadanie włosów u kobiet jest mniej powszechnym zjawiskiem niż łysienie występujące u mężczyzn. Zwykle ten problem powoduje przerzedzenie włosów na czole, na bokach oraz czubku głowy. Rzadko się zdarza, żeby alopecia (łysienie) rozwinęła się do całkowitej utraty włosów.
osłabione włosy
Przyczyny osłabienia witalności włosów są bardzo różne. Z pewnością na ich kondycję wpływa stan naszego zdrowia i stosowana dieta. Wszelkie choroby, zachwiana równowaga hormonalna, niedobory pokarmowe itp. mają odzwierciedlenie w wyglądzie włosów.