Styl życia

Be The Sky Girl to naturalne kosmetyki dla aktywnych i nowoczesnych kobiet. Jesteśmy startupem – założonym z pasji i przyjaźni przez polskie dziewczyny. Nasze produkty są kompilacją skutecznych, naturalnych składników aktywnych i pięknych zapachów. Zadbają o Twoją skórę i zmysły.

Piękne, zadbane ubrania potrafią uwolnić naszą pewność siebie, podnieść motywację i determinację. Kiedy jesteśmy dobrze ubrani, czujemy się pewniejsi, gotowi na nowe wyzwania. Ważne jest również to, jak postrzegają nas inni – zależy nam, aby nasze ubrania były zawsze zadbane i nieskazitelnie czyste. Niestety czasami na przeszkodzie mogą stać pewne problemy - trudno zmywalne plamy, utrata intensywności koloru czy szarzejąca lub żółknąca biel.

Dzień Kobiet już za kilka dni. To idealny moment, aby obdarować wyjątkowym prezentem swoją mamę, siostrę czy przyjaciółkę. Na pewno poszukujesz ciekawego prezentu dla bliskiej osoby, która nie tylko...

Dzień Kobiet już za kilka dni. To idealny moment, aby obdarować wyjątkowym prezentem swoją mamę, siostrę czy przyjaciółkę. Na pewno poszukujesz ciekawego prezentu dla bliskiej osoby, która nie tylko sprawi jej radość ale będzie praktycznym i...

Zima to pora roku, podczas której nasza skóra jest szczególnie narażona na znaczne różnice temperatur i niekorzystne warunki atmosferyczne. Wiatr, mróz i wilgoć nie służą skórze ani włosom, które nierzadko ulegają przesuszeniom i wymagają intensywniejszej pielęgnacji.

Prysznic z lnianymi rękawicami Mohani to nie tylko higiena ciała, ale przyjemny zabieg, który pobudzi ciało do działania oraz zapewni idealnie gładką skórę. W zależności od potrzeb skóry możesz wybrać delikatną rękawicę z lnu i bawełny lub intensywniejszą rękawicę z przewagą włókien konopnych.

Wiele mówi się o szkodliwych wolnych rodnikach, które degradują nasz organizm i powodują oznaki starzenia skóry. Przez wolnymi rodnikami nie uciekniemy – powstają m.in. na skutek ciężkiego wysiłku fizycznego, stresu, palenia papierosów czy też opalania na słońcu.

Produkty BioVegan pozwalają na wyczarowanie najbardziej wymyślnych potraw z zachowaniem zasad filozofii cruelty-free. Produkty są wegańskie, a ich pochodzenie gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Domowe wypieki z BioVegan będą pyszne i zdrowe!
Nadeszła długo wyczekiwana wiosna! To dobry czas na realizację domowych obowiązków – dzięki słonecznej pogodzie i nieco wyższym temperaturom łatwiej jest zmotywować się do pracy. Nasze wiosenne porządki warto jest przeprowadzić z poszanowaniem środowiska.
Wielkanoc to czas wielkiego gotowania i pysznych wypieków. Większość tradycyjnych wielkanocnych potraw zawiera składniki pochodzenia zwierzęcego, dlatego te święta mogą stanowić nie lada wyzwanie dla wegetarian i wegan. Nie ma jednak rzeczy niemożliwych!