Suplementy diety Veganicity - całkowicie wegańskie, całkowicie wartościowe, całkowicie przyjazne zwierzętom i środowisku. Suplementy Veganicity zostały zatwierdzone i zarejestrowane w organizacji zrzeszającej wegan na całym świecie - Vegan Society.
Veganicity oferuje szeroki wybór suplementów diety o najwyższej jakości i skuteczności, opartych o witaminy, minerały, składniki roślinne i inne substancje odżywcze odpowiednie dla wegan i każdej osoby, która pragnie wzbogacić swoją dietę. Każdy produkt został zaprojektowany tak, aby dokładnie spełniać swoje zadanie bez zbędnych substancji wypełniających, a przy tym nie szkodzić środowisku naturalnemu.
Suplementy odpowiednie dla wegan są jednocześnie idealne dla wegetarian, osób cierpiących na celiakię i cukrzycę. Veganicity to doskonały wybór dla wszystkich, którzy pragną uzupełnić swoją dietę w sposób bezpieczny i rozsądny, unikając zbędnej chemii i szkodliwych substancji występujących w tradycyjnych suplementach. Suplementy Veganicity zawierają tylko to, co jest naprawdę potrzebne i przydatne.
W ofercie Veganicity można znaleźć bogactwo cennych dla zdrowia substancji – witamin, antyoksydantów i środków poprawiających odporność, a także suplementy wspomagające trawienie i proces utraty wagi oraz preparaty wzmacniające układ krążenia. Veganicity oferuje również suplementy poprawiające koncentrację i pamięć, dodające energii, a także detoksykujące – idealne do regularnego oczyszczania organizmu z zalegających szkodliwych substancji.