logo Ban Lab

MOC DRZEMIĄCA W ZIOŁACH


Produkty firmy Ban Lab to najskuteczniejsza recepta na długą listę problemów z włosami i skórą. Kosmetyki trafiają do ponad 45 krajów, gdzie znalazły już rzeszę oddanych klientów. Ban Lab to nowoczesna indyjska firma z tradycjami ajurwedyjskimi. Od 1966 roku Ban Lab przenosi do laboratoriów skarby prosto z natury, pracując nad recepturami leków ziołowych i naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych. Ban Lab z sukcesem łączy tradycyjną, ajurwedyjską wiedzę o produktach naturalnych z nowoczesnym podejściem do certyfikacji i dystrybucji. Dodatkowo produkty Ban Lab produkowane są według wytycznych WHO, co daje gwarancję najwyższej jakości produkowanym przez nich kosmetykom. Zioła w nich zawarte pochodzą prosto z natury, dlatego ich skuteczność jest tak wysoka. Wśród kosmetyków produkowanych przez markę Ban Lab znajdziemy: produkty do pielęgnacji włosów, kosmetyki do kąpieli i pielęgnacji ciała oraz twarzy.

Ciekawostką jest fakt, że Rani Raikwar, która w 2008 r. za pomocą swoich włosów holowała ciężarówkę, w ten sposób trafiając do Księgi Rekordów Guinessa. Jej włosy zawdzięczają swą siłę regularnemu stosowaniu olejku do włosów Sesa firmy Ban Lab.

WYBRANE PRODUKTY:Olejek do włosów Sesa

  • Olejek do włosów Sesa - starodawna ajurwedyjska receptura, która swój skład opiera na 18 odżywczych ziołach, 5 olejkach oraz mleku. Olejek jest bogaty w witaminę C i E.  Jest kosmetykiem powstrzymującym wypadanie włosów i stymulującym ich nowy wzrost. Odżywia i wzmacnia suche końcówki i zapobiega ich rozdwajaniu. Olejek Sesa działa również przeciwłupieżowo. Przy regularnym stosowaniu włosy stają się zdrowe i pełne blasku. Olejek zyskał duże uznanie wśród wielu klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z serią olejków do włosów SesaSzampon przeciwłupieżowy Sesa
 

  • Szampon przeciwłupieżowy Sesa - szampon bogaty w wyciągi z ziół o działaniu antybakteryjnym, takich jak: drzewo herbaciane, drzewo sandałowe oraz olejek z cytryny. Składniki te w skuteczny sposób oczyszczają skórę głowy, eliminując obumarłe komórki oraz łupież. Dzięki połączeniu z olejkiem z zielonej mięty i protein z zielonego jabłka, szampon powstrzymuje wypadanie włosów. Regularnie stosowany sprawia, że włosy pozostają zdrowe, lśniące i łatwe do ułożenia.
     
  • Sesa odżywczy krem proteinowy do włosów - Sesa odżywczy krem proteinowy do włosówkrem do włosów, bogaty w proteiny pszeniczne. Dogłębnie nawilża i odżywia włosy zniszczone i potrzebujące odnowy. W skuteczny sposób regeneruję strukturę włosa i wzmacnia jego końcówki. Olejek z kiełków pszenicy pielęgnuje wrażliwą skórę głowy. Natomiast olejek z pomarańczy, dzięki dużej zawartości witamy C sprawia, że włosy odzyskują blask i moc.