Masaż

Prysznic z lnianymi rękawicami Mohani to nie tylko higiena ciała, ale przyjemny zabieg, który pobudzi ciało do działania oraz zapewni idealnie gładką skórę. W zależności od potrzeb skóry możesz wybrać delikatną rękawicę z lnu i bawełny lub intensywniejszą rękawicę z przewagą włókien konopnych.

Olejki roślinne na stałe zagościły już w kanonach pielęgnacji. Zalety ich stosowania są niezaprzeczalne. Naturalna pielęgnacja to najlepsze, co można zrobić dla swojej skóry! Aby czerpać jak najwięcej korzyści z olejków roślinnych, wypróbuj metodę odżywczego masażu olejkami.

Masaż jest bardzo skutecznym zabiegiem w walce z cellulitem. Efekt masażu można wzmocnić używając odpowiednich ekstraktów roślinnych i olejków eterycznych. Przykładowo składniki roślinne pobudzające przemianę materii oraz gospodarkę płynami...

Jaki rodzaj masażu i olejków dobrać najlepiej do naszego typu psychofizycznego?

Masaż jest bardzo skutecznym zabiegiem w walce z cellulitem. Efekt masażu można wzmocnić używając odpowiednich ekstraktów roślinnych i olejków eterycznych. Przykładowe składniki roślinne pobudzające przemianę materii oraz gospodarkę płynami...

masaż
Relaksacyjny masaż z użyciem aromatycznego olejku jest idealnym pomysłem wieńczącym kolację we dwoje. Celem zanurzenia się w świecie zmysłowego zapachu i subtelnego masażu jest wspólny relaks, przywrócenie harmonii, wyciszenie organizmu oraz poprawa samopoczucia.
Cellulit to jedno z największych utrapień kobiet. Dolegliwość ta wpływa na wygląd ciała i powoduje obniżenie poczucia atrakcyjności, które w ogromnym stopniu decyduje o samopoczuciu i szczęściu. Cellulit najczęściej pojawia się na pośladkach, co wygląda nieładnie i oddala od skojarzeń z pociągającą, jędrną estetyką damskiego ciała. Nic dziwnego, że większość z nas nie może pogodzić się z cellulitem, co jednak można zrobić by mu zapobiec?
masaz twarzy
Masaż twarzy bardzo dobrze wpływa na krążenie krwi, przynosi ulgę obolałym mięśniom oraz przywraca jędrność skóry. Najczęściej ugniatanie i masowanie ciała kojarzy się z plecami pacjenta, bo właśnie na nich z reguły wykonuje się zabiegi. Nie jest to jednak żadna zasada, ponieważ masaż działa nie mniej efektywnie na inne miejsca naszego ciała. Masaż twarzy to przykład niezwykle przyjemnego doświadczenia dla naszej skóry.
kobieta
Masaże mogą znacząco wpłynąć na nasz wygląd. Smuklejsza sylwetka, jędrna skóra bez cellulitu - to cele, które możemy osiągnąć dzięki tym zabiegom. Warto pamiętać, ze dobroczynne działanie masaży, które mają poprawić urodę, nie sprowadza się tylko do efektów czysto estetycznych, ale też dodatnio wpływa na nasze zdrowie.
masaż
Większość z nas prowadzi pełen stresów tryb życia, dlatego wszyscy potrzebujemy skutecznej i ciekawej metody na zrelaksowanie się oraz odpoczynek. Ma-uri to rozwiązanie, które zadowoli lwią część zmęczonych i obolałych obywateli.