Kosmetyki orientalne

Perfumy kobiet Orientu
Od stuleci pielęgnacja kobiet Wschodu znacząco odbiegała od pielęgnacji kobiet europejskich. O wiele większą uwagę przykładano do pielęgnacji włosów i ciała, a wszystkie zabiegi wykonywano wręcz z namaszczeniem, przemieniając je w relaksujące rytuały wpływające zarówno na ciało, jak i ducha.
Savon noir – które jest najlepsze dla Ciebie?
Czarne mydło peelingujące to prawdziwy must have każdej fanki naturalnej pielęgnacji. Naturalne mydło o najprostszej formule stanowi podstawę pielęgnacji i oczyszczania całego ciała, twarzy i włosów. Savon noir jest od setek lat wytwarzane według tej samej, tradycyjnej receptury, czyli na bazie oliwy z oliwek.
Marula to piękne, rozłożyste drzewo porastające Afrykę. Z pestek jego słodkich owoców wytłaczany jest niezwykle cenny olej o silnym działaniu antyoksydacyjnym, odmładzającym i zmiękczającym, a jednocześnie posiadający zdolność do łagodzenia trądziku.
Olejek Sesa to środek powstrzymujący wypadanie włosów, stymuluje wzrost gęstszych, zdrowych i długich włosów. Eliminuje łupież. Regularne używanie oleju powoduje, że włosy stają się lśniące i zdrowe a cebulki doskonale odżywione.
Argan na stałe wszedł do grona ekskluzywnych olejków kosmetycznych o wspaniałym działaniu odżywczym i odmładzającym. Wszyscy znamy jego zastosowanie w pielęgnacji dojrzałej cery, suchych włosów i łamliwych paznokci, ale olej arganowy oferuje o wiele więcej! Zobacz, jak jeszcze możesz go stosować.
Sesa produkty przeciwłupieżowe
Łupież jest dolegliwością, z którą przynajmniej raz w życiu boryka się mniej więcej połowa społeczeństwa. Choć nie stwarza większych zagrożeń dla zdrowia, jest bardzo uciążliwy i negatywnie wpływa na samopoczucie osoby dotkniętej tym problemem.
puzderka
Słowo perfumy wywodzi się z łaciny - słowo „per fumum” oznacza „przez dym”. Co mają wspólnego perfumy z dymem? Otóż już w czasach prehistorycznych ludzie odkryli, że paląc ogniska w zależności od tego jakie drewno jest spalane, takiego zapachu nabiera dym.

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Kiermaszu pod wrocławską Iglicą - 12. i 13. maja 2012 r.

Helfy podczas Dni Urody i Spa we Wrocławiu 21- 22.04.2012

Kosmetyki naturalne i orientalne na Ekojarmarku we Wrocławiu 30.03-06.04.2012r.