Kosmetyki naturalne

Wrzesień to idealny czas, na to aby zadbać cerę, która po powrocie z urlopu potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Podczas kiedy gromadziłaś wspomnienia z szumem morza i ciepłym piaskiem pod stopami w tle, Twoja skóra każdego dnia miała kontakt z promieniowaniem UV.
Algi dla pięknej skóry
Maski i okłady algowe do niedawna były zarezerwowane dla ekskluzywnych zabiegów w salonach kosmetycznych. Algi na rynku europejskim są zjawiskiem stosunkowo nowym – w krajach Dalekiego Wschodu były używane już tysiące lat temu! Dlaczego algi są tak cenne w pielęgnacji skóry?
Odnowa skóry dzięki owocowym enzymom
Złuszczanie naskórka jest niezbędnym elementem pielęgnacji. Peeling sprawia, że skóra staje się gładka, miękka i promienna. Zwykle wybieramy peelingi mechaniczne zawierające ostre drobinki złuszczające – jednak czy to zawsze najlepszy wybór? Okazuje się, że złuszczanie można przeprowadzić przy użyciu… owoców!
Wiosenna pielęgnacja twarzy z marką Be The Sky Girl
Wiosenna pielęgnacja twarzy powinna być lekka, nawilżająca, odświeżająca i energetyzująca. Powinna być kompleksowa, szybka, opierająca się na produktach, które działają jak podwójne espresso na skórę, a w ciągu dnia przywracają komfort nawilżenia i odświeżają.

Niemal każda kobieta przynajmniej raz w życiu zafarbuje włosy. Większość robi to regularnie, trzymając się swojego ulubionego koloru bądź zmieniając odcienie od blondu do czerni. Farby do włosów powszechnie uznawane są jako szkodliwe, jednak z koloryzacji włosów ciężko zrezygnować. Rozwiązaniem dylematu mogą być naturalne farby do włosów!

Mydło siarkowe - nowość od Mohani
W asortymencie sklepu Helfy pojawił się nowy produkt marki Mohani - jest to mydło siarkowe.
Wzmocnij paznokcie naturalnie!

Borykasz się z problemem słabych, giętkich paznokci, które łatwo rozdwajają się i łamią? Chcesz wzmocnić i odżywić płytkę paznokciową bez stosowania niepotrzebnej chemii? A może szukasz preparatu, który pozwoli zadbać o skórki wokół paznokci?

Osoby z suchą, wrażliwą skórą doskonale wiedzą, jak trudno jest dobrać odpowiedni kosmetyk. Taki, który nie będzie podrażniał i powodował zaczerwienienia. Taki, który ukoi skórę, nawilży i odżywi bez wywoływania pieczenia.

Początek nowego roku to czas na podsumowanie wszystkiego, co działo się przez ostatnie 12 miesięcy. W branży kosmetycznej to idealna okazja na przygotowanie rankingów i zbadanie, jakie produkty cieszyły się największą popularnością.

Pestki śliwki są źródłem złocistego oleju o wspaniałym, słodkim aromacie. Przypomina on woń dojrzałych owoców lub marcepanu. Stosowanie oleju z pestek śliwek to przyjemność dla zmysłów, ale i wspaniała pielęgnacja skóry i włosów.