Konkurs “Zadbaj naturalnie o jamę ustną!”

Przygotuj prostą poradę i zdobądź nowości: bambusową szczoteczkę do zębów wraz z etui marki Mohani Tree! To poszukiwane nowości na rynku, zgodne ze światowymi trendami. Zestawy trafią aż do 10 osób!

Termin przesyłania zgłoszeń
2017-10-10 Zakończony

Jeśli uważasz, że pielęgnacja zębów naturalnymi sposobami jest zdrowa i skuteczna, podziel się swoją wiedzą z innymi i wygraj atrakcyjne nagrody!
Do wygrania zestaw: bambusowa szczoteczka do zębów wraz z etui marki Mohani Tree >> (1 szczoteczka + 1 etui).
To poszukiwane nowości na rynku, zgodne ze światowymi trendami. Zestawy trafią aż do 10 osób!

Co trzeba zrobić?
Przygotuj krótką poradę: Jak naturalnie dbać o jamę ustną?

Opisz dowolne sposoby bądź produkty, które pozwalają naturalnie pielęgnować jamę ustną.
Poradę wyślij na adres konkurs@helfy.pl do 10.10.2017 r. (włącznie).

Nagrodzonych zostanie 10 najciekawszych wypowiedzi. Organizator konkursu pokrywa koszt wysyłki.

Ogłoszenie wyników nastąpi 12.10.2017 r. na stronie Helfy oraz na https://www.facebook.com/sklep.helfy

Drodzy miłośnicy naturalnej pielęgnacji! Dziękujemy Wam za bardzo dużą liczbę zgłoszeń konkursowych! Nadesłane porady są niezmiernie ciekawe i wartościowe - będziemy zamieszczać je na naszej stronie konkursowej, aby każdy mógł skorzystać z cennych informacji. Bardzo trudno było wybrać zwycięzców, lecz udało się.

Oto grono 10 laureatów:
M. Kopeć
K. Woźniak
K. Krzos
K. Zielińska
K. Stankowska
K. Ochnio
E. Sauć
J. Skulska
M. Lewko
M. Oleś

Skontaktujemy się z Państwem w celu wysyłki nagród.
Jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim uczestnikom!

Regulamin konkursu “Zadbaj naturalnie o jamę ustną!”

§1 Niniejszy regulamin, zwany dalej "Regulaminem" określa zasady konkursu „Zadbaj naturalnie o jamę ustną!” organizowanego przez sklep internetowy www.helfy.pl.
§2 Regulamin obowiązuje wszystkich uczestników konkursu.
§3 Organizatorem konkursu jest właściciel sklepu internetowego Helfy, figurującego pod adresem http://www.helfy.pl, firma NITAI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-658, przy ul. Długa 16B / 33.

§4 W konkursie może uczestniczyć każda osoba, z wyjątkiem pracowników i osób blisko powiązanych z Organizatorem. Biorący udział w konkursie zwani są dalej Uczestnikami.

§5 Termin nadsyłania zgłoszeń: 10.10.2017 r.

§6 Warunkiem wzięcia udziału w konkursie w charakterze Uczestnika jest przesłanie porady: Jak naturalnie dbać o jamę ustną? Porada powinna zawierać opis dowolnego naturalnego sposobu pielęgnacji jamy ustnej. Porada może (nie musi) zawierać wskazania pomocnych produktów.

§7 Długość opisu ani liczba wymienionych sposobów / produktów nie wpływa na zwiększenie czas na wygraną. Wszyscy uczestnicy mają takie same szanse na zwycięstwo.

§8 Poradę konkursową Uczestnik wysyła na adres mailowy: konkurs@helfy.pl z tytułem Konkurs: Zadbaj naturalnie o jamę ustną.
Prace można nadsyłać jedynie pocztą elektroniczną na adres: konkurs@helfy.pl

§9 Uczestnik zastrzega, że przesłana przez niego wypowiedź nie była wcześniej publikowana i jest jego autorską pracą.

§10 Uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko raz.

§11 Zwycięzcę wybiera komisja Helfy na podstawie jakości i ciekawego sposobu przedstawienia odpowiedzi.

§12 Organizator konkursu zastrzega, że nazwy Uczestników, ich odpowiedzi bądź ewentualne zdjęcia mogą zostać opublikowane w witrynie Helfy.pl i na innych witrynach będących własnością firmy Nitai. Przesłane prace mogą być wykorzystane do późniejszego publikowania i kompilowania w postaci wydawnictw, e- booków, kompendium. Informacja o Zwycięzcy pojawi się na stronie konkursu dnia 12.10.2017 r. Osoba ta zostanie dodatkowo powiadomiona o wynikach konkursu za pomocą wiadomości elektronicznej wysłanej na konto pocztowe, z którego przysłana została zwycięska odpowiedź.

§13 Udział w konkursie jest jednoznaczny z udzieleniem prawa do nieodpłatnego wykorzystywania prac na następujących polach eksploatacji: używania ich w Internecie oraz w innych formach utrwaleń, nadających się do rozpowszechniania w ramach działań firmy Nitai.

§14 Uczestnik, biorąc udział w konkursie, składa oświadczenie, że akceptuje niniejszy Regulamin i wyraża zgodę na stosowanie wszystkich jego postanowień.

§15 Dla osób, które spełnią warunki konkursu i ich prace zostaną uznane za najlepsze wg komisji Helfy, organizator konkursu przewiduje 10 równorzędnych nagród w postaci: bambusowej szczoteczki oraz bambusowego etui marki Mohani Tree.
Szczoteczki posiadają różne kolory trzonków oraz miękkości włosia - zwycięzcom zostaną przyznane odgórnie przez organizatora.
Organizator zastrzega, że wszystkie nagrody są produktami oryginalnymi, pełnowartościowymi, w czasie przydatności do użycia.

§16 Zwycięzcy nie mają możliwości otrzymania kwoty odpowiadającej wartości przyznanej nagrody.

§17 Nadesłanie prac oznacza akceptację warunków konkursu i regulaminu.

§18 Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez NITAI Sp. z o.o., ul. Długa 16B / 33, 53-658 Wrocław (administrator danych), zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania, a podanie danych ma charakter dobrowolny. Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych drogą elektroniczną.

§19 Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.