krem na sińce pod oczami

Sińce pod oczami niekiedy są niezbyt lubianym, stałym elementem urody, z którym borykamy się już od wczesnej młodości. Innym razem są niechcianym efektem przemęczenia, długotrwałego stresu, braku snu, a także złej diety.


Skóra pod oczami wymaga wyjątkowo delikatnej, ale i systematycznej pielęgnacji. Czasami o tym zapominamy, ograniczając się jedynie do stosowania kremu do twarzy. Krem do twarzy jest oczywiście niezbędnym produktem w kosmetyczce każdej kobiety, jednak nie można przy tym odpuścić sobie dbania o okolice oczu. Skóra wokół oczu jest cienka i delikatna, podatna na uszkodzenia i podrażnienia. To właśnie w kącikach oczu pojawiają się pierwsze zmarszczki, zwane kurzymi łapkami. Ponadto, jak wspomniano wyżej, każda odjęta godzina snu i życie w ciągłym pośpiechu może spowodować, że pojawią się sińce pod oczami.

Są na to dwie rady, które najlepsze efekty przyniosą, jeśli będą stosowane jednocześnie: większa dawka relaksu i snu oraz wspomaganie skóry wokół oczu odpowiednim kremem na sińce pod oczami.

Krem na sińce pod oczami powinien działać kilkukierunkowo: po pierwsze – nawilżać i ujędrniać, po drugie – działać przeciwstarzeniowo, po trzecie – rozjaśniać delikatnie skórę pod oczami i w końcu po czwarte – redukować opuchnięcia. Takie działanie krem na sińce pod oczami może zawdzięczać ekstraktom z roślin oraz naturalnym olejom.

Nawilżające działanie zapewnią oleje, zarówno te szeroko znane i powszechnie stosowane w kosmetyce, jak i te, których nazwy usłyszysz być może pierwszy raz. Oto niektóre z nich:

Wszystkie te oleje mają nieprzecenione działanie antystarzeniowe i nawilżające, są antyoksydantami, działają na wolne rodniki. Szczególnie cenny jest olej arganowy, który nazywany jest „marokańskim złotem w płynie”, ponieważ drzewo arganowe występuje tylko w Maroku i jego niezwykłe właściwości znane są tam już od wieków. Oleje są pełne witamin, nawilżają i ujędrniają skórę oraz pobudzają jej komórki do regeneracji.

Sińce pod oczami będą mniej widoczne, jeśli zastosujesz krem, który oprócz naturalnych olejów, zawiera także ekstrakty z roślin, takich jak ostropest plamisty czy bławatek.

Łagodzący krem pod oczy

[Nr kat. SYL-018]
Natalia 27.05.2015
Krem pod oczy
Jeden z najlepszym kremów pod oczy jaki do tej pory stosowałam. Skóra pod oczami jest wygładzona i co najważniejsze wyraźnie zmniejszyły mi się cienie pod oczami, z którymi od zawsze miałam problem. Zauważyłam również, że krem po dostaniu się do oczu nie powoduje ich pieczenia, co niestety często się zdarza w przypadku innych kosmetyków.

Łagodzący krem pod oczy

[Nr kat. SYL-018]
agatawit07 02.06.2015
faktycznie działa
Używałam wielu kremów, które obiecują usuwanie cieni pod oczami, jednak dotąd żaden nie spełnił obietnicy. Opis nie bardzo mnie przekonał, ale chciałam wypróbować ziołową łagodność. Faktycznie, jest bardzo łagodny, odpręża bardzo szybko skórę nawet po myciu twardą wodą z kranu, koi "ściągnięcie". I faktycznie rozjaśnia cienie!
hanah_hh 05.05.2014
Re: Regeneracyjny ajurwedyjski krem pod oczy
Cena początkowo wydaje się dość wysoka, jednakże warto, gdyż opakowanie jest duże, jak kremu do twarzy. Krem łatwo się nakłada i szybko się wchłania. Używam dopiero trzeci dzień, fakt, że nakładam kilka razy dziennie :), ale efekty już widać. Skora jest wygładzona, cienie i worki znikają. Pierwsze zmarszczki również. Polecam
justyna718 21.05.2014
Re: Regeneracyjny ajurwedyjski krem pod oczy
Używam ten krem ponad rok, doskonale nawilża, likwiduje cienie pod oczami, jest wydajny, polecam go wszystkim szczególnie z wrażliwą cerą.