naturalne oczyszczanie organizmu

Przetworzone jedzenie oraz używki takie jak papierosy i alkohol sprawiają, że ludzki organizm jest pełny toksyn i zbędnych substancji, choć być może na pierwszy rzut oka tego nie odczuwamy, bądź nie zdajemy sobie sprawy, że nasze dolegliwości spowodowane są właśnie nagromadzeniem zbytecznych toksyn w organizmie. Być może doszukujemy się w sobie najróżniejszych chorób, a nie pomyśleliśmy o tym, że potrzebujemy po prostu uwolnienia od toksycznych substancji?


Czy wiesz, że istnieją kraje, w których ludzi nie dotykają choroby serca? Czy wiesz, że są kraje, których mieszkańcy pozostają zdrowi i szczupli? Bynajmniej do takiego miejsca nie należy Polska. Stwierdzenie, że wszystkie choroby serca oraz otyłość spowodowane są toksynami, byłoby przesadą. Jednak warto się zastanowić, czy chemia zawarta w codziennie spożywanym przez nas wysoko przetworzonym pożywieniu oraz na przykład mocno zanieczyszczone, miejskie powietrze, nie są jednymi z głównych przyczyn najróżniejszych dolegliwości XXI wieku. Co, jeśli otyłość i zaburzenia trawienia, są spowodowane zanieczyszczeniem organizmu? Co, jeśli skutkiem tego zanieczyszczenia jest osłabienie, spadek odporności, problemy z zasypianiem i koncentracją, brak energii oraz nadprogramowe kilogramy, szara cera i słabe, łamliwe włosy? To znak, że nasz organizm woła o oczyszczenie.


Detoks organizmu poprawi samopoczucie, ogólny stan zdrowia oraz nierzadko pomoże się uporać z kilkoma dodatkowymi kilogramami. Nie biegnij jednak od razu do apteki po szereg suplementów ze słowem „detoks” w nazwie. Równie skutecznie, a przy tym zdrowsze, jest naturalne oczyszczanie organizmu.


Naturalne oczyszczanie organizmu – na czym polega?

Naturalne oczyszczanie organizmu musi obejmować kilka elementów: oczyszczenie jelit, przywrócenie równowagi flory bakteryjnej układu pokarmowego i dostarczenie organizmowi niezbędnych składników odżywczych przyjmowanych z pokarmem i płynami.

Naturalne oczyszczanie organizmu – wskazówki:

  • pij dużo wody mineralnej, zielonej herbaty, soków ze świeżych owoców i koktajli owocowych i warzywnych. Unikaj kawy i czarnej herbaty oraz alkoholu
  • zrezygnuj ze słodyczy – zastąp je owocami
  • nie pal papierosów – organizm należy oczyścić również z nikotyny, więc jednoczesne palenie mija się z celem
  • wybieraj pełnowartościowe produkty bogate w zdrowe tłuszcze.

Chyawanprash 500g

[Nr kat. DAB-002]
wgdiana 29.05.2014
Chyawanprash 500g
Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Pomimo krótkiego stosunkowo czasu przyjmowania tego specyfiku już czuję poprawę samopoczucia .Czuję w sobie więcej energii i siły. Jestem znacznie spokojniejsza ,lepiej sypiam.Ponadto minęły zaparcia ,czuję się lżejsza poprawiła się cera, zniknęły obrzęki pod oczami ,no i chce mi się żyć.