kwas hialuronowy tanio

Kwas hialuronowy można kupić w sklepach z kosmetykami naturalnymi. Jest to dobra alternatywa do kupowania gotowych kosmetyków z zawartością kwasu hialuronowego, ponieważ możemy nabyć kwas hialuronowy naprawdę tanio, i stosować zarówno jako samodzielne serum nawilżające i przeciwzmarszczkowe, ale także jako odbudowującą odżywkę do włosów (bądź dodatek do innych szamponów i odżywek), a także nawilżający i dodający elastyczności skórze dodatek do balsamów, kremów i mleczek do ciała. Jednym słowem – to się po prostu opłaca, bo tanim kosztem zyskamy produkt antystarzeniowy, a jednocześnie wzbogacimy działanie szeregu innych kosmetyków.


Kwas hialuronowy w formie żelu 1 % ma w swojej ofercie marka Helfy. Produkt dostępny jest w buteleczkach z ciemnego szkła o dwojakiej pojemności (50 lub 100 ml), zaopatrzonych w praktyczną pipetę umożliwiającą łatwą aplikację. Za 100 ml zapłacimy 25 zł, a za 50 ml 16 zł. Biorąc pod uwagę koszty gotowych kremów nawilżających i przeciwzmarszczkowych, nasuwa się wniosek, że niewiele ponad 20 zł za 100 ml żelu hialuronowego, to naprawdę tanio. Tym bardziej, że żel jest dużo bardziej wydajny niż kremy. Ponadto, 1% roztwór kwasu hialuronowego wielkocząsteczkowego jest produktem pochodzenia biotechnologicznego.


Oprócz wyżej opisywanego kwasu hialuronowego w formie żelu, Helfy ma w swojej ofercie również kwas hialuronowy 100 % - proszek małocząsteczkowy 1 g w cenie niecałych 20 zł, który w połączeniu z wodą destylowaną lub hydrolatem tworzy intensywnie nawilżające serum do uniwersalnego zastosowania.


Jeśli zależy nam na jak najniższej cenie kwasu hialuronowego, możemy tanio zaopatrzyć się również w proszek wielkocząsteczkowy 0,5 g kwasu hialuronowego 100 % (Helfy), za który zapłacimy jedynie 12 zł. Proszek w połączeniu z wodą tworzy serum o szerokim spektrum działania.


Jeśli natomiast zależy nam na intensywnym, wzmocnionym odmładzającym działaniu kwasu hialuronowego, warto wybrać trójaktywny kwas hialuronowy – żel 3 %, w cenie 48 zł za 50 ml. Jest to połączenie trzech rodzajów kwasu o różnej masie cząsteczkowej (ultramałocząsteczkowy, małocząsteczkowy i wielkocząsteczkowy). Zalecany on jest osobom, którym zależy na działaniu przeciwzmarszczkowym i bardzo intensywnym nawilżeniu. Niweluje zmarszczki i bruzdy, bardzo głęboko nawilża, zapewniając natychmiastowe wygładzenie.

etruska84 23.07.2014
Super "utrwalacz" do twarzy
W połączeniu z olejkiem arganowym świetny " utrwalacz " do twarzy - skóra jest przyjemnie napięta i widocznie odżywiona. Zdecydowanie lepsze rezultaty w połączeniu z olejem ( w moim przypadku arganowym) Sam olej nie miał szans wniknąć głębiej, natomiast w połączeniu z kwasem daje naprawdę rewelacyjne efekty. Poleca
maria.kubas 20.11.2014
Krem
Stosuje jako dodatek do kremu- super efekt- skóra jest nawilżona- ale nie tłusta. Nie łuszczy się pod makijażem - świetna sprawa. Polecam w szczególności jako krem na co dzień. Pod makijaż rewelacja a i z nocnym kremem na noc. Bardzo dobrze się wchłania- nie zostawia tłustych plam. Polecam do każdego rodzaju cery.