henna khadi cena

Firma Khadi kojarzona jest przede wszystkim z szerokiej oferty naturalnych farb do włosów. Bazują one na indyjskich ziołach, takich jak henna, indygo, amla, neem i bhringaraj. Nie zawierają konserwantów, utleniaczy oraz sztucznych substancji aromatyzujących i barwiących. Wobec tego henna oferowana przez markę Khadi jest całkowicie naturalną, bezpieczną metodą koloryzacji włosów.


Henna Khadi od lat stosowana jest przez kobiety Orientu, które słyną z gęstych, ciemnych włosów o niesamowitym blasku. Hennę Khadi pokochały również Polki. Cena naturalnych farb jest zbliżona do kosztów popularnych farb drogeryjnych, a ich zwolenniczki twierdzą, że po wypróbowaniu naturalnej koloryzacji nie czują potrzeby wracania do chemicznych farb. Zachęcająca jest nie tylko cena henny Khadi, ale także efekty, które mogą przewyższyć najśmielsze oczekiwania.


Koloryzacja henną Khadi nadaje włosom piękny, naturalnie wyglądający, mieniący się, wielowymiarowy kolor. Jest to miła odmiana w przeciwieństwie do wielu farb drogeryjnych, które tworzą na włosach jednowymiarową barwę. Używając henny Khadi, w zależności od wyjściowego koloru włosów oraz koloru farby, możemy liczyć na złociste, miedziane lub rudawe refleksy. Kolejnym argumentem przemawiającym za wypróbowaniem naturalnej koloryzacji produktami Khadi jest pokrywanie siwych włosów oraz maksymalnie odżywienie, jakie funduje henna Khadi koloryzowanym włosom oraz skórze głowy. Włosy są wzmocnione i lśniące, miękkie i miłe w dotyku i zyskują na objętości. Cebulki są wzmocnione, dzięki czemu włosy mniej wypadają.


Henna Khadi polecana jest nie tylko osobom, które chcą zmienić kolor włosów. Firma Khadi w swojej ofercie posiada także bezbarwną hennę Cassia, która stanowi perfekcyjną odżywkę na włosy. Nie wpływa ona na kolor włosów, może jedynie nadać włosom blond lekki akcent złocisto-miodowych refleksów. Cena bezbarwnej henny Cassia to ok. 30 zł.


Oprócz henny bezbarwnej, Khadi oferuje paletę wielu wariantów kolorystycznych. Ostatnio zostały wprowadzone długo oczekiwane odcienie blondu (złoty blond, jasny blond, średni blond; cena: ok 37 zł). Należy jednak pamiętać, że henna nie posiada właściwości rozjaśniających włosy. Znane są również odcienie brązu (cena: ok. 30 zł), czerwienie (np. Henna z Amlą i Jatrophą, cena: ok. 29 zł) oraz oczywiście czerń (cena: ok. 30 zł).

Henna Khadi Ciemny Brąz

[Nr kat. KHA-010]
oengeisha 18.03.2011
Produkt ma wady i zalety, jak wszystko na tym świecie. Daje kolor ładny, aczkolwiek dopiero po którymś z kolei nałożeniu (u mnie - za 3 razem dopiero wyszło tak jak miało wyjść, a trzymam za każdym około 2h). Jest problem z odcieniem przy skórze i na końcach - nawet mimo nakładania henny tylko na odrosty. Z drugiej jednak strony jest to produkt naturalny, nie niszczący włosów dlatego można oczywiście stosować go nawet co tydzień, dwa i wtedy te kwestie znikają. Dla mnie najgorszy jest jednak zapach. Da się go znieść jednak do najprzyjemniejszych nie należy i trzeba się liczyć z tym, że zanika dopiero po drugim, trzecim myciu. Cena wg mnie nie jest wygórowana, a ilość całkiem wydajna - przynajmniej dla moich włosów (do linii szczęki, niezbyt grube) oczywiście gdy używa się któryś raz z kolei, bo za pierwszym trzeba zużyć więcej. Przesadą jest twierdzenie, że produkt ten jest totalną rewelacją, jednak na pewno jest to atrakcyjna alternatywa dla równie drogiej, a o wiele bardziej szkodliwej farby z drogerii. Suma sumarum - jestem na tak i polecam osobom, którym zależy na kondycji włosów, a nie przeszkadza nie do końca idealny i jednolity kolor.

Henna Khadi Jasny Brąz

[Nr kat. KHA-011]
atelax 30.08.2014
henna
Jakis czas temu zaczełam stosowac henne na włosy. Widzę ogromną różnice w stanie moich włosów.Włosy były rozjaśniane co pare miesięcy i do tego zabieg trwałej co rok,i tak przez siedem lat. Bardzo mi sie przerzedziły i dalej wypadały,a gdy zobaczyłam prześwity postanowiłam sobie pomóc. Po przeczytaniu masy stron i blogów padło na hennę jasny brąz khadi. Zamówiłam na helfy.pl przesyłka przyszła ekspresowo. Nadaje ona włosom naturalny odcien i za pierwszym razem widac jak włos jest pogrubiony,odżywiony i lśniący coś niesamowitego. Trzeba tego doświadczyć nie da się tego opisać. Mam włosy do ramion, farbę dzielę na pół i rozrabiam według ulotki dodaję jedynie łyżkę odżywki o prostym składzie,w ten sposób starcza na dwa razy co daje cenę jak za farbę z drogerji ale która niszczy włosy i powoduje wypadanie. Po farbie khadi którą stosuję od dziesięciu miesięcy co 1,5 mc. włosy mi sie zagęsciły są lsniące, lejące i moi znajomi nie mogą sie nadziwić jak ja tozrobiłam życze wszystkim takiego sukcesu a z tą farbą to pewne.
nina_anin 23.06.2014
Re: Indygo Khadi
Ja indygo mieszam z rozrobioną wcześniej czerwoną henną i dzięki temu uzyskuję odcień brązu, który bardzo mi odpowiada. Indygo łatwiej się miesza z wodą niż henna, ale niestety szybciej wypłukuje z włosów, które ukazują swój rudawy odcień. Mnie to nie przeszkadza, ciepły odcień gaszę odżywką - amlą lub kalpi tonem. Hennuję włosy od roku i nie dam się namówić na żadne chemiczne farby. Odrosty chwytają nieco gorzej niż już wcześniej hennowane włosy, ale moje włosy są wyjątkowo oporne na farbowanie. Z czasem chyba przerzucę się na dwustopniowe farbowanie włosów, bo i tak kupuję dwa kolory: czerwień i indygo. Zauważyłam też, że na moje włosy o długości lekko za ramiona, 100g nie starcza, kolor jest bardziej nasycony gdy nakładam 150 g, pół na pół czerwona henna z indygo.

Henna Khadi Ciemny Brąz

[Nr kat. KHA-010]
elfala 25.11.2014
jestem bardzo zadowolona z produktu
jestem bardzo zadowolona z produktu, trzymam na głowie dość długo ponieważ zależy mi na bardzo ciemnym odcieniu brązu i taki uzyskuję trzymając papkę na głowie przez ponad 2 godziny, włosy są błyszczące, mocniejsze, uważam że jest to bardzo dobrej jakości henna(, która podczas farbowania też dobrze trzyma się na głowie ) Jestem bardzo zadowolona, może jedynie cena mogłaby być trochę niższa....

Henna Khadi Ciemny Brąz

[Nr kat. KHA-010]
Anonim 29.11.2011
pierwszy raz
Szukałam czegoś naturalnego do farbowania,ponieważ bardzo zaczęły wypadać mi włosy,byłam przerażona,powiedziałam sobie,że nigdy nie pofarbuję włosów sztucznymi farbami no i znalazłam. Jest to pierwsze moje malowanie włosy są piękne błyszczące zobaczę jak długo będzie trzymać mam włosy krótkie więc starczy na gdzieś cztery razy więc z ceną idzie wytrzymać polecam

Henna Khadi Ciemny Brąz

[Nr kat. KHA-010]
muszka 03.07.2014
henna ciemny brąz
Farbę do włosów ciemny brąz i średni brąz kupuję u Was od paru lat. Jestem z niej bardzo zadowolona z paru powodów: przystępna cena - 1 opakowanie starcza mi na dwa razy, widoczne wzmocnienie włosów , przestały całkowicie wypadać, no i bardzo dobre pokrycie każdego dosłownie włoska łącznie z siwymi. Same plusy. Pozdrawiam. J.M.