Poradnik

Od początku istnienia naszego sklepu otrzymujemy od naszych Klientów bardzo dużo zapytań dotyczących oferowanych przez nas produktów, ich właściwości oraz zasad ich stosowania. Wiele osób pyta się także o sugestie dotyczące pielęgnacji oraz o porady kosmetyczne. Na podstawie tych pytań opracowaliśmy listę wskazówek, które są pogrupowane w odpowiednie działy tematyczne. Znajdą w nich Państwo praktyczne informacje i wskazówki dotyczące produktów, ich właściwości, zasad ich stosowania, a także autentyczne opinie klientek na temat poszczególnych kosmetyków naturalnych.

Jak znaleźć interesującą nas wskazówkę?

W lewej części tej strony znajduje się menu „Wskazówki”. W nim znajduje się lista wskazówek pogrupowana w odpowiednie działy tematyczne. Jeśli nie mogą Państwo znaleźć potrzebnej wskazówki, to prosimy o kontakt na podany w stopce adres e-mail. Nasz dział porad postara się Państwu odpowiedzieć w możliwe krótkim czasie na zadane pytania.

Opinie na temat polecanych produktów

Pod każdą wskazówką znajdują się oryginalne opinie Klientek dotyczące produktów, które są z nią związane. Mamy nadzieję, że będą one pomocne przy wyborze kosmetyków i innych produktów pasujących do Państwa wymagań oraz potrzeb. Mogą Państwo przejść do szczegółowego opisu danego produktu (klikając zdjęcie produktu) lub też od razu umieścić wybrany produkt w koszyku.