Naturalne piżmo to wydzielina z gruczołów jelenia piżmowego (piżmowca), obecnie zastępowana piżmem sztucznym. Intensywna woń substancji oraz jej właściwości utrwalające inne zapachy spowodowały jej wielką popularność w środowisku perfumeryjnym. Ciepło-cierpki, przydymiony, głęboki aromat piżma często występuje w cięższych, arabskich kompozycjach zapachowych oraz w perfumach męskich. Piżmo ma postać suchej masy, która dopiero rozpuszczona w alkoholu nabiera swojego słynnego aromatu. Zapach dojrzewa miesiącami, nie jest łatwy w pozyskaniu, więc osiąga duże ceny. Jest bardzo trwały.

Synonimy: 
Musk
Woda toaletowa Acorelle - Jaśmin
Kwiatowo-orientalna kompozycja, kusząca słodyczą kandyzowanych owoców - jabłka i mandarynki. W nucie serca znajdziesz bukiet kwiatów - jaśminu i irysów – łączący się z aromatem nektarynki i paczuli.
Świeca zapachowa w szklanym słoju - Ivory Musk 200g
Świeca zapachowa w szkle, wyprodukowana ręcznie z naturalnego wosku sojowego i olejków eterycznych. Czas palenia: 60h. Świeca posiada bawełniany knot. Wersja zapachowa: piżmo (Ivory Musk).
Nie testowane na zwierzętach
Dyfuzor zapachowy - Ivory Musk 100 ml
Przyjemny aromat jest uwalniany przez długi czas, przez co rozprzestrzenia się po pomieszczeniu tworząc przytulny i domowy klimat. Wersja zapachowa: Ivory Musk - piżmo.
Nie testowane na zwierzętach
Olejek zapachowy - Ivory Musk 10 ml
Olejek zapachowy przeznaczony do stosowania w kominkach i dyfuzorach zapachowych. Odświeża powietrze i wypełnia pomieszczenia niezwykle przyjemnym aromatem. Wersja zapachowa: piżmo.
Nie testowane na zwierzętach
Arabskie perfumy w sprayu - Classic 8 ml
Oryginalne arabskie perfumy Al-Rehab w sprayu. Nuty zapachowe perfum Classic: piwonia, róża, irys, lilia, ambra, piżmo, wanilia.
Woda toaletowa Acorelle - Biała Orchidea
Niezwykle kobieca i zmysłowa kompozycja, urzekająca kwiatowym bukietem i słodyczą żółtych owoców, które z czasem ustępują miejsca otulającym, ciepłym nutom wanilii i cedru.