Konopia siewna to roślina z rodziny konopiowatych. Uprawiana głównie celem pozyskania włókien. Tłoczony jest z niej niezwykle bogaty w mikroelementy olej konopny. Wyciągi z cannabis stosowane są szeroko w farmakologii i kosmetologii. Olej konopny zawiera wielką ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3-6, świetnie regeneruje i odbudowuje skórę zniszczoną, suchą, pomarszczoną i wiotką. Polecany szczególnie do pielęgnacji skóry dojrzałej, dotkniętej zmarszczkami, trądzikiem, odwodnionej, jest również naturalnym filtrem przeciwsłonecznym.

Synonimy: 
cannabis
olej konopny
Wzmacniająca odżywka z dzikim kaktusem
Wzmacniająco-odżywcza odżywka dla włosów osłabionych, łamliwych i ze skłonnością do nadmiernego wypadania. Przesuszonym włosom zapewnia solidną dawkę składników nawilżających. Odżywka ułatwia pielęgnację włosów, pozwala na łatwiejsze ich rozczesywanie i zapobiega plątaniu, przez co zapobiega niepotrzebnej utracie włosów w trakcie codziennych czynno
Odżywka Vatika z czarnuszką 200 ml
Odżywka z czarnuszką wygładza i odżywia włosy uszkodzone i porowate, nadając im lustrzany blask i jedwabistą gładkość. Czarnuszka siewna słynie ze swych prozdrowotnych właściwości, dzięki którym wzmacnia cebulki włosów, ograniczając tym samym wypadanie oraz przyspiesza wzrost włosów.
Nie testowane na zwierzętach