Jedna z dosz, temperamentów, energii w systemie ajurwedyjskim. Połączenie wody i ziemi, energia budująca i spajająca, umożliwiająca funkcjonowanie ludzkiego ciała pod względem strukturalnym. Wierzy się, że natłuszcza stawy, mięśnie i kości. Obejmuje całość organów wewnętrznych, komórek i tkanek ludzkiego organizmu. Energia ta ulokowana jest szczególnie w tkance tłuszczowej, łącznej, więzadłach, ścięgnach, płucach, głowie, gardle, limfie i klatce piersiowej. Osoby, u których dominuje ta dosza, mają mocną, korpulentną sylwetkę, dobrze rozbudowane mięśnie i skłonność do nadwagi, często są niskie. Posiadają zimną, gładką, grubą skórę, często przetłuszczającą się. Włosy i paznokcie są grube, mocne, błyszczące. Cechą charakterystyczną kaphy są duże, błyszczące oczy, pełne wargi i biały nalot na języku. Spowolniony metabolizm powoduje słaby apetyt, ruchy są wolne jednak lekkie i pełne gracji. Sen tej doszy jest spokojny, jednak dojście do siebie po przebudzenie zajmuje jej sporo czasu. Częstymi zaburzeniami są u niej cukrzyca, otyłość, zaburzenia odżywiania, choroby zatok, grzybice, rak, częste przeziębienia, zatrzymywanie wody. Kaphy są z natury uczciwe, uczuciowe, skłonne do wybaczania, emocjonalne, ciepłe i kochające. Na osoby te zawsze można liczyć, są silne duchowo i rozważne, wytrzymałe, wolniej się uczą, jednak zapamiętują materiał na dłużej. Gdy brak im równowagi, popadają w lenistwo, łakomstwo, chciwość, depresję i poczucie osamotnienia.

Zestaw aromatyczny dla doszy Kapha - mirra i kadzidło
Ajurwedyjski zestaw aromatyczny dla doszy Kapha. Składa się z 25 kadzidełek, 10 stożków i ceramicznej podstawki pod kadzidełka stożkowe. Opiera się na zapachach mirry i kadzidła, których wyrazisty, ziołowy aromat przywraca naturalną równowagę organizmu.
100% naturalny
Zestaw aromatyczny Kapha - paczula i ambra
Zestaw aromaterapeutyczny dla Kapha opiera się na dwóch podstawowych zapachach paczuli i ambry. Ich słodkawy, lekko korzenny aromat rozbudza zmysły i życiową energię – prana. W skład zestawu wchodzą: 25 ręcznie robionych kadzidełek, 10 stożków i ceramiczna podstawka pod kadzidełka stożkowe.
100% naturalny
Herbata zielona Energia BIO
Smaczna zielona herbata z brazylijską guaraną świetnie pobudza i dodaje energii. Ma wyborny, orzeźwiający smak, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi zielonych herbat.
100% naturalny

Herbata Echinacea BIO 30,6g

[Nr kat. YTE-020]
Herbata echinacea BIO
Mieszanka Echinacea wspomaga układ odpornościowy. Herbata ma wyjątkowy smak - dość gorzkiemu ziołu Echinacea towarzyszą słodkie zioła, takie jak koper, imbir i kardamon.
100% naturalny
Herbata pozytywna energia żurawina - hibiskus BIO
Znakomita, orzeźwiająca herbatka z żurawiną i hibiskusem. Smakuje wyśmienicie zarówno na ciepło jak i na zimno - można serwować ją z cytryną i lodem.
100% naturalny

Herbata Himalaya BIO 34g

[Nr kat. YTE-021]
Herbata Himalaya BIO
Wyjątkowy, bardzo aromatyczny smak herbatki Himalaya z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom korzennych przypraw. Herbatka delikatnie rozgrzewa.
100% naturalny
Herbata forever young BIO
Smaczna, aromatyczna herbatka, która dodaje sił i pozwala czuć się wiecznie młodym.
100% naturalny
Herbata dla mężczyzn BIO
Herbata stworzona z myślą o mężczyznach. Zachwyca intensywnym smakiem i wyrazistym, korzennym aromatem.
100% naturalny
Zielona harmonia GREEN BALANCE (17 x 1,8 g) BIO
Wyśmienita zielona herbata o delikatnym aromacie trawy cytrynowej i kwiatu czarnego bzu. Picie zielonej herbaty relaksuje, wycisza i poprawia nastrój.
100% naturalny
Herbata imbirowo-cytrynowa BIO
Orzeźwiająca herbata z imbirem i cytryną, która wspaniale rozgrzewa i dodaje energii.
100% naturalny