Czakra Trzeciego Oka, inaczej Czakra Brwiowa, Adźna. Jej kolor to indygo, umiejscowiona jest na czole nieco ponad brwiami. Zgodnie z wiarą hinduistyczną jest to czakram balansujący energię księżycową i słoneczną, to czakram jasności i neutralności - tak jak nasze oczy widzą przeszłość i teraźniejszość, tak Trzecie Oko widzi przyszłość. Balansuje teraźniejszość i pozwala patrzeć ponad podziałami na męskość i kobiecość, dobro i zło.

Gdy czakra ta jest dysharmonizowana, pojawia się schematyczność w osądach, tzw. klapki na oczach, brak obiektywności, manipulatorstwo, egoizm, ateizm i materializm. Gdy jest zablokowana człowiek zachowuje się niedojrzale, nieprzytomnie, jest słaby, odczuwa wewnętrzny lęk i uzależnienie od innych osób np. rodziców.

Metodami walki o harmonię tej czakry jest budzenie w sobie jedności ze światem, kontemplacja przyrody o barwie ciemnoniebieskiej np. wieczornego nieba, stojącej wody, ciemnoniebieskich kwiatów, spokojnie płynącej rzeki.

Olejki odpowiedzialne za harmonizację czakry trzeciego oka to imbir, melisa, mięta, drzewo różane.
Kamienie charakterystyczne to szafir, sodalit, ciemny ametyst.

Synonimy: 
Czakra Brwiowa
Adźna
Olejek do masażu 100 ml - Czakra Podstawy soi-079.jpg
Olejek do masażu ciała wzbogacony witaminą E, sokiem aloesowym i wyciągiem z róży damasceńskiej. Receptura kosmetyku opiera się na drogocennych olejkach: ze słodkich migdałów, z kiełków pszenicy, sandałowym i z kwiatów rumianu rzymskiego.
Nie testowane na zwierzętach
Kadzidełka - Czakra Trzeciego Oka kadzidelka_czakra.jpg
Zapachowe kadzidła. Wersja zapachowa: Czakra Trzeciego Oka. Zapach pobudza czakrę trzeciego oka, która odpowiedzialna jest za inteligencję, zdrowy rozsądek i in.

Kadzidełka - Czakra Sakralna

[Nr kat. SOI-216]
Kadzidełka - Czakra Sakralna kadzidelka_czakra.jpg
Zapachowe kadzidła. Wersja zapachowa: Czakra Sakralna. Zapach pobudza czakrę sakralną, która jest odpowiedzialna przede wszystkim za siły twórcze, związki i wzajemne relacje z ludźmi.
Saszetka zapachowa - Czakra Gardła saszetki_zapachowe.jpg
Pojedyncza saszetka zapachowa pobudzająca czakrę gardła, będącą jedną z siedmiu czakr wyznaczających centra energetyczne ciała. Czakra odpowiada za nasze poczucie wolności i spontaniczności oraz swobodę działania w każdej sytuacji.
100% naturalny
Nie testowane na zwierzętach
Saszetka zapachowa - Czakra Trzeciego Oka saszetki_zapachowe.jpg
Pojedyncza saszetka zapachowa pobudzająca czakrę trzeciego oka, będącą jedną z siedmiu czakr wyznaczających centra energetyczne ciała. Czakra odpowiedzialna jest za inteligencję, zdrowy rozsądek i in.
100% naturalny
Nie testowane na zwierzętach
Saszetka zapachowa - Czakra Sakralna saszetki_zapachowe.jpg
Pojedyncza saszetka zapachowa pobudzająca Czakrę Sakralną, będącą jedną z siedmiu czakr wyznaczających centra energetyczne ciała. Czakra Sakralna jest odpowiedzialna przede wszystkim za siły twórcze, związki i wzajemne relacje z ludźmi.
100% naturalny
Nie testowane na zwierzętach
Saszetka zapachowa - Czakra Podstawy saszetki_zapachowe.jpg
Pojedyncza saszetka zapachowa pobudzająca Czakrę Podstawy, będącą jedną z siedmiu czakr wyznaczających centra energetyczne ciała. Ta czakra zapewnia stabilizację, bezpieczeństwo, energię, ciepło.
Saszetka zapachowa - Czakra Korony saszetki_zapachowe.jpg
Pojedyncza saszetka zapachowa pobudzająca Czakrę Korony, będącą jedną z siedmiu czakr wyznaczających centra energetyczne ciała. Zapach pobudza Czakrę Korony, która odpowiedzialna jest za dostęp do wiedzy uniwersalnej, bazy pomysłów czy inspiracji.
100% naturalny
Nie testowane na zwierzętach
Pasta dla dzieci Spry z ksylitolem o smaku truskawki i banana 60 ml
Naturalna żelowa pasta do zębów, pozbawiona fluoru oraz szkodliwych słodzików. Bezpieczna dla dzieci już od trzeciego miesiąca życia, nawet w sytuacji połknięcia. Przyjemną dla dzieci słodycz zapewnia ksylitol, który wyróżnia się działaniem wzmacniającym szkliwo.
100% naturalny
Nie testowane na zwierzętach
Pasta dla dzieci Spry z ksylitolem o smaku gumy balonowej 60 ml
Pasta dla dzieci już od trzeciego miesiąca życia. Nie zawiera cukru ani fluoru. Ksylitol zapewnia paście słodki smak, a jednocześnie działa wzmacniająco na zęby. Posiada właściwości antybakteryjne i chroni przed próchnicą.
100% naturalny