Czakra Serca, inaczej Serdeczna, Anahata. Odpowiadają jej kolory zielony i różowy. Znajduje się na wysokości serca. To czakram harmonii i zrozumienia, w hinduizmie uważana jest za centralny punkt ludzkich energii. Jest symbolem równowagi we wszechświecie ze strony Ramy, Wisznu oraz Siwy. Odpowiedzialna jest za młodość, zdrowie, harmonię, miłość, akceptację, łagodność, wrażliwość, umiejętność wybaczania i pomocy.

Zablokowana bądź niedziałająca poprawnie odpowiada za przewrażliwienie, lęki, noszenie urazy, granie na uczuciach innych, brak wiary i nadziei, stłamszenie, chłód emocjonalny, okrucieństwo, kłótliwość, interesowność oraz ciągły stres.

Można ją odblokować poprzez kontakt z naturą w deszczowy dzień, chodzeniem boso po trawie, kontemplacją koloru zielonego, wizualizowania w sobie przetaczania się swoich emocji niczym kłębiących się deszczowych chmur.

Olejki harmonizujące to cynamon, lipa, sosna i róża.
Harmonizujący dźwięk to YAM.
Kamienie: szmaragd, topaz, awanturyn, różowy kwarc, malachit, jadeit, rodonit i chalcedon.

Synonimy: 
Czakra Serdeczna
Anahata
Olejek do masażu 100 ml - Czakra Podstawy soi-079.jpg
Olejek do masażu ciała wzbogacony witaminą E, sokiem aloesowym i wyciągiem z róży damasceńskiej. Receptura kosmetyku opiera się na drogocennych olejkach: ze słodkich migdałów, z kiełków pszenicy, sandałowym i z kwiatów rumianu rzymskiego.
Nie testowane na zwierzętach
Kadzidełka - Czakra Trzeciego Oka kadzidelka_czakra.jpg
Zapachowe kadzidła. Wersja zapachowa: Czakra Trzeciego Oka. Zapach pobudza czakrę trzeciego oka, która odpowiedzialna jest za inteligencję, zdrowy rozsądek i in.

Kadzidełka - Czakra Sakralna

[Nr kat. SOI-216]
Kadzidełka - Czakra Sakralna kadzidelka_czakra.jpg
Zapachowe kadzidła. Wersja zapachowa: Czakra Sakralna. Zapach pobudza czakrę sakralną, która jest odpowiedzialna przede wszystkim za siły twórcze, związki i wzajemne relacje z ludźmi.
Olejek esencjonalny 10 ml - Ylang Ylang
Olejek aromatyczny o zapachu ylang-ylang, wzbogacony czystymi olejkami esencjonalnymi. Olejek eteryczny z ylang-ylang wykazuje działanie antystresowe i przeciwdepresyjne. Warto go stosować przy stanach lękowych, napięciach nerwowych, nadciśnieniu, palpitacjach serca, zaburzeniach krążenia.
100% naturalny
Nie testowane na zwierzętach
Saszetka zapachowa - Czakra Gardła saszetki_zapachowe.jpg
Pojedyncza saszetka zapachowa pobudzająca czakrę gardła, będącą jedną z siedmiu czakr wyznaczających centra energetyczne ciała. Czakra odpowiada za nasze poczucie wolności i spontaniczności oraz swobodę działania w każdej sytuacji.
100% naturalny
Nie testowane na zwierzętach
Saszetka zapachowa - Czakra Trzeciego Oka saszetki_zapachowe.jpg
Pojedyncza saszetka zapachowa pobudzająca czakrę trzeciego oka, będącą jedną z siedmiu czakr wyznaczających centra energetyczne ciała. Czakra odpowiedzialna jest za inteligencję, zdrowy rozsądek i in.
100% naturalny
Nie testowane na zwierzętach
Saszetka zapachowa - Czakra Sakralna saszetki_zapachowe.jpg
Pojedyncza saszetka zapachowa pobudzająca Czakrę Sakralną, będącą jedną z siedmiu czakr wyznaczających centra energetyczne ciała. Czakra Sakralna jest odpowiedzialna przede wszystkim za siły twórcze, związki i wzajemne relacje z ludźmi.
100% naturalny
Nie testowane na zwierzętach
Saszetka zapachowa - Czakra Podstawy saszetki_zapachowe.jpg
Pojedyncza saszetka zapachowa pobudzająca Czakrę Podstawy, będącą jedną z siedmiu czakr wyznaczających centra energetyczne ciała. Ta czakra zapewnia stabilizację, bezpieczeństwo, energię, ciepło.
Saszetka zapachowa - Czakra Korony saszetki_zapachowe.jpg
Pojedyncza saszetka zapachowa pobudzająca Czakrę Korony, będącą jedną z siedmiu czakr wyznaczających centra energetyczne ciała. Zapach pobudza Czakrę Korony, która odpowiedzialna jest za dostęp do wiedzy uniwersalnej, bazy pomysłów czy inspiracji.
100% naturalny
Nie testowane na zwierzętach

Olejek zapachowy 10 ml - Rose

[Nr kat. SOI-151]
Olejek eteryczny 10 ml - Rose
Wysoce skoncentrowany, czysty olejek eteryczny w wersji zapachowej: Róża.
Nie testowane na zwierzętach