2 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
herrbata
Obrazek użytkownika herrbata
Offline
Ostatnio był(a): 5 lat 9 miesięcy temu
Dołączył(a): 25.09.2013
Mydełko Sesa

Bogate w naturalne zioła oraz 6 olejków mydełko Sesa usuwa problemy takie jak łupież, wypadanie włosów, swędzenie skóry głowy. Jest wspaniałym sposobem na odżywienie włosów.
Polecane do stosowania raz w tygodniu. Zrób dużo piany i wmasuj ją w skórę głowy i włosy. Pozostaw na ok godzinę lub dwie i dobrze spłucz. W zależności od rodzaju włosów, po zastosowaniu może być potrzebne umycie delikatnym szamponem.
Mydełko Sesa jest doskonałym uzupełnieniem kuracji olejkiem Sesa.

Mydło to jest bogate w indyjskie zioła i oleje. Oprócz tego zawiera SLS (ale daleko w składzie), więc nie każdy się z nim polubi. Osoby z wrażliwą skórą głowy powinny na nie uważać, zwłaszcza jeśli mają zamiar stosować się do zaleceń producenta i trzymać mydliny 2 godziny na głowie.
Mi ten produkt bardzo przypasował i zdecydowanie zmniejszył przetłuszczanie się włosów. Dlatego polecam Wam je głównie na ten kłopot!

Kobieca-Strefa
Obrazek użytkownika Kobieca-Strefa
Offline
Ostatnio był(a): 6 lat 4 miesiące temu
Dołączył(a): 22.03.2014
U mnie nie zmniejszył

U mnie nie zmniejszył przetłuszczania się włosów, bo nie mam z tym problemów, ale poprawił równowagę skóry skalpu, zmniejszył jej podrażnienie jak i wysuszenie :) bardzo je lubię :)
Używam ją co drugie-trzecie mycie i trzymam max godzine :) wtedy wszystko jest ok, mimo mojego wrażliwego skalpu :)

Pozdrawiam