7 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
naratunekwlosom
Obrazek użytkownika naratunekwlosom
Offline
Ostatnio był(a): 6 lat 8 miesięcy temu
Dołączył(a): 07.01.2013
Płyny do higieny intymnej.

Cześć dziewczyny :))
Płyny do higieny intymnej - pewnie wiele z nas nadal szuka tego idealnego...Wiele można przeczytać o płynach, które podrażniły, uczuliły, wywołały wysypkę.
Osobiście przy wyborze płynu intymnego ZAWSZE zwracam uwagę na skład. Nie wiem czemu producenci uparcie wciskają SLES - silny podrażniacz - do większości płynów, ale niestety - właśnie tak jest. W drogeriach trudno znaleźć coś bardziej naturalnego... W tym momencie mogłabym polecić dwa płyny - Facelle, do zakupienia w Rossmanie oraz Lactacyd - w większości drogerii. Ma on też SLES, ale nie na czołowym miejscu w składzie, dlatego uważam, że ''ujdzie'' ;-)
A Wy co możecie polecić?

Monika
Obrazek użytkownika Monika
Offline
Ostatnio był(a): 3 lata 8 miesięcy temu
Dołączył(a): 16.02.2012
Płyny do higieny intymnej.

W stanach problemowych bardzo dobry okazał się płyn apteczny Pliva Fem, błyskawicznie wyleczył małą infekcję. Na co dzień też używam Facelle.

Karolina
Obrazek użytkownika Karolina
Offline
Ostatnio był(a): 8 miesięcy 2 tygodnie temu
Dołączył(a): 29.12.2008
Moi faworyci: Facelle z

Moi faworyci: Facelle z Rosmmanna, Intimelle do skóry bardzo wrażliwej z Natury, Faith In Nature. Wszystkie płyny z dobrymi składami.

SimRani
Obrazek użytkownika SimRani
Offline
Ostatnio był(a): 7 lat miesiąc temu
Dołączył(a): 09.12.2012
Płyn do higieny intymnej

Mój ulubiony to Intimelle z aloesem z Natury, ujdzie też Biały Jeleń z bławatkiem, choć ma gorszy skład..odradzam natomiast płyn Ziaja Intima z migdałami.

SweetPerelka
Obrazek użytkownika SweetPerelka
Offline
Ostatnio był(a): 6 lat 8 miesięcy temu
Dołączył(a): 08.03.2012
Nie na widzę tych płynów

Nie na widzę tych płynów intymnych z Ziaji są okropne...strasznie wysuszają i miałam nieprzyjemne uczucie szorstkości.Ostatnio zaczęłam używać z Biedronki żelu do higieny intymnej z kwasem mlekowym i chyba najbardziej mi odpowiada :)

idalia
Obrazek użytkownika idalia
Offline
Ostatnio był(a): 7 lat 2 tygodnie temu
Dołączył(a): 08.06.2011
Płyny do higieny intymnej

Również lubię Intimelle z Natury oraz Facelle. Są bardzo delikatne i nie zaburzają naturalnej flory.

Liluuu
Obrazek użytkownika Liluuu
Offline
Ostatnio był(a): 5 lat 7 miesięcy temu
Dołączył(a): 03.02.2014
Re: Płyny do higieny intymnej.

Kiedy zaszłam w ciążę, moja pani doktor powiedziała mi, żebym używała szarego mydła w płynie do higieny intymnej. Od tamtej pory nie używam niczego innego!! Kupuję zwykłe szare mydło pod tytułem Biały Jeleń :). Urodziłam dwa lata temu, więc używam od ok. 3 lat. Przez ten czas, nie miałam żadnego stanu zapalnego, żadnych podrażnień, żadnego najmniejszego dyskomfortu, nic!!! Dodam jeszcze, że przy tamtej okazji pani doktor zaleciła również zmienić bieliznę na bawełnianą. Tylko wtedy ta delikatna okolica oddycha. Wybór bawełnianej bielizny okazał się duży, a i wzory, kroje oraz kolory przepiękne! :) (Wcześniej wydawało m się, że bawełniane majtki to majtki, w których raczej nie da się czuć sexi... ;))