3 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Ania1988
Obrazek użytkownika Ania1988
Offline
Ostatnio był(a): 7 lat 4 miesiące temu
Dołączył(a): 31.03.2013
Antyperspirant dla alergików - AŁUN

Produkt ten ma już za sobą przeszło dwutysięczną historie.Ałun wykorzystywano,jako środek pielęgnacyjny i leczniczy(Ma właściwości antyseptyczne,ściągające,odkażające).
Współcześnie kolejny raz doceniamy wiedze przodków i odkrywamy na nowo rewelacyjne właściwości przedmiotów występujących w naturze.
Dezodorant krystaliczny zapobiega w naturalny sposób powstawaniu bakterii powodujących przykry zapach potu.wspomagają naturalny "płaszcz kwasowy" chroniący skóre,nie zatykają porów.
Deo-kryształ,który proponuje jest produktem najwyższej jakości,pozyskiwanym w wyniku wielokrotnej krystalizacji w wodzie żródlanej(>30 razy), dzięki temu otrzymujemy jednorodny kryształ o wysokiej czystości,przez co ten jest dobrze tolerowany przez skóre i jednocześnie bardzo skuteczny.

Używa się go w bardzo prosty sposób - zwilża się koniec i smaruje miejsca, które się zanadto pocą.

Używałyście?

idalia
Obrazek użytkownika idalia
Offline
Ostatnio był(a): 7 lat 6 miesięcy temu
Dołączył(a): 08.06.2011
Jeszcze nie stosowałam nigdy

Jeszcze nie stosowałam nigdy naturalnych deo, np. ałunowych. Szczerze mówiąc obawiam się, że nie zdadzą egzaminu w sytuacjach stresowych, podczas pracy. Nie skreślam ich jednak. Mam zamiar kupić jeden na spróbowanie, a nuż okaże się, że porzucenie drogeryjnych deo nie będzie takie straszne :)

Kobieca-Strefa
Obrazek użytkownika Kobieca-Strefa
Offline
Ostatnio był(a): 6 lat 8 miesięcy temu
Dołączył(a): 22.03.2014
Ałun daje rade we wszystkich

Ałun daje rade we wszystkich sytuacjach :) zmagam się z nadmierną potliwością i u mnie raz działa raz nie :) ale moja siostra używa na codzien i bardzo go chwali :)